Чисті приміщення
Поставка обладнання
Будівельні роботи
 • При облаштуванні чистих приміщень важливо використовувати перевірені, сертифіковані матеріали і обладнання, щоб приміщення відповідало всім вимогам санітарно-гігієнічних норм. ФАРМБУДІНЖЕНІРІНГ довгі роки підтримує дилерські і дистриб\'юторські відносини з найбільшими виробниками обробних матеріалів та інженерного обладнання.

 • Наша компанія надає послуги генерального підряду на будівництво, ремонт і реконструкцію будівель і приміщень різного призначення.

  За лічені дні ми зможемо організувати роботу всіх підрозділів нашої компанії і субпідрядників на вашій будівельному майданчику, швидко виконуючи навіть найскладніші технічні рішення і великі обсяги робіт. Кваліфікований інженерно технічний склад компанії максимально інтегрований з усіма перевіреними роками субпідрядними організаціями, що дозволяє швидко і якісно вирішувати завдання з найбільшою продуктивністю.

 • Спектр інжинірінгових послуг, які надає наша компанія, включає в себе комплекс послуг з підготовки, впровадження та технічного супроводу об'єкта Замовника

 • Для того, щоб у процесі досягнення поставлених цілей Замовнику істотно заощадити кошти на реалізацію проекту, оптимально спростити і скоротити терміни його виконання, необхідно всебічно проаналізувати плани, і вибрати ефективні способи втілення проекту.
   
 • Для того, щоб допомогти Замовнику пройти всі процедури узгодження проектів, компанією ФАРМБУДІНЖИНІРІНГ надаються послуги комплексного супроводу проектів на всіх етапах їх погодження, затвердження та одержання пакетів належної дозвільної документації.

 • Яка б послуга вас не цікавила: термоформування, прес-форма, штамп, чи інше технологічне оснащення - компанія ФАРМБУДІНЖЕНІРІНГ з радістю виконає ваше замовлення.

 • Фахівцями компанії ФАРМБУДІНЖИНІРІНГ розробляється проектна і робоча документація на всіх стадіях проектування. Виконуємо комплекс робіт, від розробки попередніх проектних пропозицій, з урахуванням техніко-економічного обгрунтування, вимог Замовника і нормативних документів, до надання проектної та виконавчої документацій.
  Проектна документація розробляється відповідно до вимог вітчизняних та міжнародних нормативних документів таких як GMP, ISO, DIN, GEP, GLP, GSP, ISPE.